Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,85 zł , zmiana od tamtej pory: 60,94%

Re: Duża okazja ta spółeczka

Zgłoś do moderatora
Splot wielu pozytywnych czynników. Śmiesznie tania a rentowna spółka, duży napływ środków na giełdy, oprocenowanie lokat w bankach = zero, masowy "dodruk" pieniądza przez banki centalne, wynajem nieruchomości mieszkalnych mało rentowny przez covid, ceny nieruchomości rosły już od 4-5 lat i są drogie... może być ciekawie gdy miliony kowalskich wejdą z oszczednosciami na gpw.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOSTALPLC -1,24% 23,90 2021-09-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.