TEŻ BYM WOLAŁ BO GOTÓWKA POKAŻE MI SIĘ PO POŁUDNIU
jak ktoś zna się na tych manewrach to go nie przestraszysz
myślę że wielu zacznie wchodzić
bo to raczej normalne
taki fachowiec jak Ty znajdzie na to sposób
a jak dasz info że wsiadasz do pociągu
uuuUUU