Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,66 zł , zmiana od tamtej pory: -56,02%

Re: Drugie życie Primamody

Zgłoś do moderatora
Autor: ~oli [5.174.44.*]

w przypadku tej spółki wystarczyłoby 3% rentowności netto w roku (czyli około 1,5 mln zł zysku netto w roku), aby myśleć o wielokroć wyższej wycenie niż obecnie. Dziś mamy zaledwie ok. 5 mln kapitalizacji !!!! to żart !! W dodatku to chyba jedyna spółka z odzieżówki, która nie skorzystała na hossie odzieżowej!!

Kapitalizacja Prima Mody: 5 mln zł (pomniejsza stratę. Nigdy nie miała kilkunastomilionowych strat)

Kapitalizacja konkurenta Gino Rossi: 170 mln zł (pare lat temu spółka generowała kilkunastomilionowe straty)
Kapitalizacja Próchnika: 71 mln zł (pare lat temu spółka generowała wieloomilionowe straty)
Kapitalizacja Redanu 110 mln zł (pare lat temu spółka generowała kilkunastomilionowe straty)
Kapitalizacja Bytom 128 mln zł (pare lat temu spółka generowała kilkunastomilionowe straty)
Kapitalizacja Monnari: 436 mln zł (pare lat temu spółka generowała kilkunastomilionowe straty, a w trzy kwartały ponad 100 mln zł straty - lata 2008-2009)

o CCC i LPP nie wspominam... bo to inna półka kapitalizacj

Spółka jest idealnym kąskiem do przejęcia, kilkadziesiąt salonów, bardzo mocna i rozpoznawalna marka wśród firm obuwniczych. Próchnik, Monnari, Bytom, Ginno Rossi, Redan jw. jakiś czas temu też miały bardzo słabe wyniki. Dziś wyszły na prostą. Mam nadzieję, że teraz czas na Prima Mode.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 24,79% 0,73 2020-05-25 15:11:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.