Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,35 zł , zmiana od tamtej pory: 40,86%

Re: Drugi Synektik

Zgłoś do moderatora
Typowa retoryka leszcza. Jacy oni?? Nie ma zadnych „onych”:)) masakra faktycznie. Jaki jest interes w mitycznym „zbijaniu”kursu?? Zaden. Jezeli ci „oni” maja kupowac i wywalac drogo to lepiej kupowac i ciagnac kurs, potem zrobic redystrybucje i skasowac zysk. Jezeli ktos tego nie kuma to faktycznie masakra. Druga sprawa- znowu slysze ze grajacy DT lub krotkie interwaly to niby jakies zlo wcielone albo nieznajacy sie na inwestowaniu. Typowa logika leszczy gieldowych. Dramat i masakra!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICALG -2,98% 29,30 2026-03-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.