Użytkownik prawdopodobnie sugeruje, że XTB to „dramat” dla akcjonariuszy, w porównaniu do Orlen, który jego zdaniem jest lepszą inwestycją. W takim przypadku może to być opinia o słabszych wynikach lub obawach związanych z brokerem XTB. Trzeba pamiętać, że w takim przypadku autor może nie być obiektywny i może promować swoją własną inwestycję w Orlen.