Spokojnie, ulica się obudzi. Takie spółki jak XTB moim zdaniem będą miały falę wzrostową jak tylko inflacja u nas spadnie. Dywidenda będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Mnie też czasem na różnych spółkach kusi, czy czasem nie wyskoczyć na chwilę. Jednak zwykle gram długoterminowo. Osoby grające na krótki termin przy wahaniach pozbawią się szybko zdrowia :) - to nie tak giełda co kiedyś.