Masz ghotsunio słuszną racje, przepraszam wszystkich których na tym forum uraziłem, prezesa też, ponieważ jestem matołem moja przygoda z giełdą dobiegła końca,,, nigdy już nie zobaczycie na tym forum mojego wpisu, zresztą na innych spółkach podobnie - za dużo już straciłem, z taką głową i wyczuciem lepiej pracować jako śmieciarz niż marmować reszte swoich oszczędności, życze dużo sukcesów wszystkim inwestorom.. ghotsunio, daro, tyrek, beko itp. przepraszam jeszcze raz za wszystko...