Nieważne czy columbus novavis czy cybaton,tu potrzeba wielkich nakładów a konwencjonalne metody pozyskiwania energii są taniutkie.
Na co komu oze?Oszustwo.
Nakłady i dług,kiedy to się zwróci?
Mamy owczy pęd i modę, którą tak szybko jak przyszła, może minąć
Spodziewane niebotyczne zyski to fikcja.(jedynie rośnie dług)
Spodziewane zyski z inwestycji wyśrubowały wyceny,columbus warr prawie pół miliarda,śmiech.
To są obecnie grzanki a nie spółki.
Ale warto pospekulować,i tyle.