Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,22%

Re: Dom Development silnie w górę po wynikach za IQ

Zgłoś do moderatora
Po takich wynikach cena akcji powinna przekroczyć 100 zł i pewnie by się tak stało gdyby na GPW nie panowała przecena. Myślę że DomDev jest w stanie przekazać w tym roku 4,3-4,5 tys. lokali i uwzględniając wzrost marży ( w I kwartale o 6,9% w pozostałych kwartałach na pewno mniej) stać ich aby osiągnąć 9-9,4 zł zysku na akcję. Wtedy cena akcji 110-130 zł (o ile na rynku będą korzystne warunki) jak najbardziej w zasięgu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,51% 98,10 2022-07-04 10:52:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.