Mysle ,ze gielda znowu bedzie dolowala .Wg plotki o porozumienie Szanghajskie mialo oslabic dolara co niby uratowalo gielde (odbicie cen surowcow ,poprawic eksport USA);jesli spatki na gieldzie sie poglebia to nasz dolarek zmartwydo stratosfery .Wszystkim ,ktorzy siedza na dolarach ZYCZE WESOLYCH SWIAT ....Ja swoje spedzamw Paryzu mam nadzieje ze arabstwo bedzie spokojne.