Dnia 2016-04-23 o godz. 16:42 ~Balon napisał(a):
> Żeby nie było tak ze większość drobnicy wywali akcje zdołuje a po sesji będzie komunikat korzystny dla firmy i wtedy pa pa
Może, chętnie do wywalania się znajdą, jeszce jak poczytają te forum to narobią a gacie i sypną, trzeba się ustawić niżej. Dziś wre ostro na forum, produkują się niektórzy tylko po co, przecież moga wyrzucić papier a nie lamentować jak to im źle :)