na dodatkowym też można się naciąć, jeżeli złożysz za dużą kwotę licząc na dużą redukcję, a główni nie obejmą to może być zjazd poniżej emisyjnej, a Ty zostaniesz z bukietem po 0,1. Tak czy owak po wejściu do obrotu nowej emisji zjazd jest wysoce prawdopodobny