Ktoś tu na forum dobrze zauważył:
"Niestety chyba jeszcze spadnie pytanie do ilu 12-13? czy 10-12?. Co komunikat to błąd nie wierzę że to przypadek. Liczą że sami uwalimy kurs a jak nie to nam pomogą. Tylko po co?"
Niestety tak to wygląda. No i pytanie po co? czyżby chcieli jak najwięcej zebrać tanio, a może wywalić pod PP. Co o tym Myślicie?