Jak to co sądzimy? Wszystko niezmiennie po staremu. Tak samo jak ostatnim razem i przedostatnim i przedprzedostatnim....
Spotkali się, mizerny zysk z 2017 r. przeznaczyli w całości na kapitał, pojedli paluszków, poklepali się po barkach i poszli do domów.
Ot, całe zamieszanie. Raport za Q2 dopiero za półtora miesiąca, a do tego czasu marazm, zniechęcenie i stagnacja. Kurs jest w okolicach ceny nominalnej bez perspektyw na ruch w górę. No cóż..., pozostaje nam czekać. Może firma wcześniej nas czymś mega pozytywnym zaskoczy i kurs akcji ruszy do góry? Czas pokaże.