Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 135,00 zł , zmiana od tamtej pory: -56,83%

Re: Dodali nowy raport

Zgłoś do moderatora
Jako zwyczajny leszcz nie mający pojęcia o biznesie chętnie się wypowiem.
Uważam, ze to jest rewelacyjne info. Pokazuje, że BS ma potencjał na rynkach zagranicznych. Ilość kart rożnie tam dramatycznie i jak tak dalej pójdzie to będzie realna "druga noga" oprócz rynku PL, a może dojdzie do tego że PL będzie po prostu jednym z wielu i niekoniecznie największym rynkiem. Powinni uderzać na rynki rozwijające się, tam gdzie tak jak w PL powstają "mordory" / centra usług z corpo-ludkami którzy są świetnymi klientami dla kart.
Poza tym - ponownie oceniając moim "nieuzbrojonym okiem" - uważam że użycie kart przez klientów spada. Dostajesz kartę w ramach wynagrodzenia i należy się "jak psu buda", ale korzystasz sporadycznie, kilka razy w miesiącu, prawie wcale w wakacje i pod koniec roku. Boom jest w okolicach stycznia (wiadomo - postanowienia noworoczne :-)
Takie tam przemyślenia....
Generalnie bardzo pozytywnie tą firmę oceniam, pomimo tego że jest droga.
  • Dodali nowy raport Autor: ~Player
  • Re: Dodali nowy raport Autor: ~abc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 2,08% 490,00 2022-06-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.