Jakby nie dawali kredytow we frankach to by odpisow nie musieli robic.
Perspektywy najblizsze 2-3 lata kiepskie. Straty.ten i przyszly rok.
Handlowy bez kredytow frankowych.
Bank korporacyjny. Duzy potencjal wzrostu.
Tylko rosnac nie chce. (Heh)
Ale w koncu ruszy.
Kapitalizacja podobna.
Handlowy prawie 400 milionow zysku w q1. Perspektywy dobre
Milenium ponad 300 straty w q1.
Perspektywy takie sobie .