Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,69 zł , zmiana od tamtej pory: -7,41%

Re: Dobry raport dostępny

Zgłoś do moderatora
Owszem, w ciuchach marże są wyższe, ale ryzyko też. Niestety projektowanie i sprzedaż odzieży, to nie to samo co przekładanie pudełek czy opon. Tutaj trzeba umieć zaprojektować coś, co ludziom będzie się podobać i zaoferować w takich cenach, aby chcieli to kupić. A to jest jednocześnie znacznie ważniejsze i trudniejsze niż ogólna znajomość e-marketingu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPONEO.PL 1,85% 38,60 2023-01-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.