Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,70 zł , zmiana od tamtej pory: -5,28%

Re: Dobry raport dostępny

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-11-30 o godz. 17:13 ~MichalBuze napisał(a):
> Jest też coś takiego jak shareholder value.... chociaż uważam, że pomysł z tym przejęciem jest słaby... zero synergii...

Jest synergia w postaci w postaci softu i ludzi którzy się znają na e-commerce, więc nie przesadzajmy. Ale może fakycznie lepszy byłby sklep internetowy z częściami np.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPONEO.PL 2,33% 39,50 2023-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.