Spółka generuje zysk roczny równy połowie swojej obecnej wartości (akcje) ??? czujecie ??? jaka to okazja ....nie wszyscy chyba ogarniają ...ale obecna cena to śmiech na sali ...sorki moze to zabrzmieć jak naganianie ale takei są fakty i nie wierzęże wywalili w ulicę ...akcje przeparkowali zwalając kurs ....i czekają na koljene jazdy za złotówki .....tak sie robi pieniadze ..