Dnia 2014-11-12 o godz. 12:04 ~janek napisał(a):
> Jesteś żywym dowodem mojej tezy że głupków na giełdzie nie zabraknie
> :))))
> I dawców :))))
Tak na marginesie :))))
Z dziś zakupionych akcji będę miał 11,5% zysku w formie dywidendy :)))))
A ty co masz z dzisiejszego błaznowania ? :)))))