Dnia 2018-01-22 o godz. 15:25 ~borys napisał(a):
> Czytaj uważnie, na razie będą realizować zyski i inwestować je w dalszy rozwój. Ewentualna emisja to najwcześniej za pare lat. Jak na każdej spółce.
Nieprawda, są spółki gdzie emisje są ci kilka miesięcy.
Nikt nie zaręczy że kolejna emisja Bitevil będzie za kilka lat.