Dnia 2016-05-24 o godz. 10:45 ~xxx napisał(a):
> a dobra perspektywa na oddanie gniota jest ?
> czemu juz skonczyliscie skubac po 14 ?
> bo tego nawet zakupami nie mozna nazwac
Gratuluje tym co udało im się wyjśc po 0,14,naprawdę odwaga alo co dalej , mamy 0,13 do dyspozycji.
Zobaczcie 1 000 000 akcji na 0,12, to daje do myślenia, tam nastąpi wymian czyli cena 0,13 to bardzo dobra na wyjście i odkupienie za 0,12 to czysty zysk.
NIkt nie wystawia na kupno 1 000 000 w tej cenie jeśli nie jest pewny że dostanie.
Jak widac da się tu nawet na spadkach zarobić, warto sprzedać i odkupić tam gdzie poważny inwestor czeka.