Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dobre mieszkania

Zgłoś do moderatora
Tak misiu, kupiłeś swoje 10 akcji w dołku, sprzedałeś na górce i zarobiłeś na cukierki. Za cały dzień poszło ledwie 700 papierków po 48 z czego połowa 'w kółeczku' na podtrzymanie kursu. Takie rzeczy to opowiadaj koleżankom z przedszkola, tam zrobisz wrażenie.
Niecałe 2 miesiące temu kupiłem 2tys po 40,50-40,80, sprzedam w marcu po 80,00., albo w kwietniu po 60,00 (zależy od trendu na całym rynku). Pozdrawiam rozsądnych inwestorów.
Aha! W raporcie za R10 będą uwzględnione mieszkania ODDANE, czyli sprzedane w latach wcześniejszych, tych kryzysowych. Tak to jest liczone już od 2 lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -0,30% 98,30 2022-07-04 13:47:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.