Dnia 2016-12-20 o godz. 19:55 ~xenon napisał(a):
> ciekawe co na to Misiak? :) Miał 7% na WZA, kontrolując 5 mln akcji. Właśnie jego udział % spadł, a ktoś inny ma tez 5 mln akcji...Ja bym Czaplę w skarpetach puścił za takie coś...
Misiak zawsze mi wyglądał na klauna...więc i jego interesy są cyrkowe