Gienka. Chłopak stracił już na digital pewnie ponad 200tys i zamiast ratować kapitał to dalej trzyma i traci. I co powiesz Gienek? 80groszy zobaczysz tu szybciej niż myślisz także kolejne 200k w plecy. Ale się wpakowałeś. Powiedz szczerze jak się z tym czujesz ? Ja Cię przecież ostrzegałem ale Ty mnie nie słuchałeś. Teraz widzisz kto miał rację.