Możesz kolego rozwinąć temat i napisać skąd wziąłeś te 10 gr. Co takiego się stało lub zaraz wydaży, że wieścisz obsuwę kursu o ponad 50 % ? Jest coś czego nikt z nas nie zauważył lub nie wychwycił, czy po prostu naganiasz na spadki, bo chcesz dobrać taniej ?