A co do zysku, to HOLDING za 1 kw dostał 44 mln zł czystego zysku w formie dywidendy od swych spółek zagranicznych
MNŻOĄC TO PRZEZ 4KW, TO TYLE ILE JEST CAŁA OBECNS KAPITALIZACJA..
Kurs uwalili , bo IDEAA ma wielkie odpisy...ALE TO ZAWSZE MOŻNA ODWRÓCIĆ..
Obecna cena, to wielkie nieporozumienie...