Jeśli będzie się kisić w okolicy 1,10 to dobiorę do 3,8 kk do końca roku bo to będzie 2% Holdingu :)
W listopadzie 2018 miałem 1% to znaczy że kupuje 1% Holdingu rocznie buachchchaaa , czyli 30 lat i liczba wspólników spadnie do kilku buachchchaaa
Zysk 200 mln na rok czyli 4 mln na mnie będzie przypadać haaahaaahaaa