Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,00 zł , zmiana od tamtej pory: -24,00%

Re: dobra zapakowałem

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-05-24 o godz. 17:17 ~tomi napisał(a):
> jest spora ewakuacja na wigu 20 -a kapitał nie lubi czekać- będzie szukał mniejszych , i okazji

Dokładnie, ten WIG20 może się okazać przereklamowany, zaczęli bębnić, jak to idzie w górę, a to może być już właśnie sprzedaż faktów.
Im więcej czerwieni na giełdzie, tym mocniej ta spółka może przyciągać uwagę.
Wzrosty nabierają prędkości, jak będzie widać, że robi się ociężale, to wtedy można się martwić, bo teraz nie bardzo jest czym : )

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG 0,00% 34,20 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.