Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,80 zł , zmiana od tamtej pory: -23,66%

Re: dobra zapakowałem

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-05-24 o godz. 14:50 ~axaa napisał(a):
> Dnia 2023-05-24 o godz. 11:43 ~Arc napisał(a):
> > Dnia 2023-05-24 o godz. 11:14 ~Grubas napisał(a):
> > > skoro tak codziennie idzie pieknie w góre
> >
> > Racja, szkoda nie korzystać, niby zachwycają się wszyscy sytuacją na WIG20, a tam dwa dni dobre, jeden gorszy, kilka tygodni by trzeba trzymać, żeby zobaczyć korzyść, albo jej się nie zobaczy. Tutaj chociaż konkretnie, kupujesz, od razu kilka procent do przodu i jest motywacja, żeby brać więcej.
>
> Oczywiście że TAK.
> Naganiaj mocniej-:))))

  • Nie naganam, w ostatnim czasie kilka spółek dotykałem i wychodziłem na kilku procentach, albo na minusie, po prostu jestem zmęczony celowaniem w okazje. Tutaj jest trend dobry od dłuższego czasu i nie trzeba kombinować, żeby iść szybko i beztrosko w górę.

Kilka takich sesji zalanych czerwienią jak dzisiaj, i ludzie zaczną dostrzegać, że ta spółka ostro się codziennie świeci na zielono.
Nie ma tu jakichś szalonych obrótów jeszcze, a i tak pędzi ostro w górę, więc można zakładać, że jeszcze tłumów i euforii nie ma.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG 0,00% 34,20 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.