wideac ze wszyscy kupili pod wejscie midasa i teraz placza ze lawina itd.
zrozumieli info na zasadzie widza co chca zobaczyc
nie dostrzegaja ze prawdopodobnie bedzie wspolpraca z centernetem czyli pozyskali kolejny produkt do swojej oferty
pozatym bardzo ladnie napisali "Aktualnie strony podjęły decyzję o nie realizowaniu transakcji sprzedaży pakietu akcji TFO na rzecz Funduszu" czyli w niedalekiej przyszlosci ,przypuszczalnie jest jakis problem po jego usunieciu moze dojsc do nartychmiastowej realizacji umowy .byc moze osobiscie karku przjemie w co watpie .ale bardzo dobrze sie stalo ze po solorzu drugi duzy gracz zauwazyl tf1
w sumie TF1to ladna nazwa dla operatora .moze solo cos tam miesza byc moze po sprzedazy ery bedzie chcial skopiowac ale to chyba daleka przyszlosc