zgadzam się w stu procentach. w tym samym czasie kupiłem TFONE i NTT (NTT za0,82 TFONE za 2,42)nie kierowałem się żadnymi infami czy tym podobnymi mżonkami pięknie rosły jak wszystko stało i padły też razem(może dlatego że wszystko ruszyło...badziewie też????). czy ryszą do góry? według mnie powinny a co będzie? czytając te wszystkie bzdety typu: zwała, tragedia, zepsute święta, może przez chwile być nieciekawie.....przez chwile. tylko co oni mogą ? liczyli na R.K. i że zarobią krocie w 10 dni a tu wielkie G. zwały nie będzie. pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT