Dnia 2016-09-23 o godz. 14:09 ~Agent napisał(a):
> O co ci chodzi w tym monologu ?
> chcesz kupić ? sprzedać? bo nie rozumiem sensu twoich wpisów
> co by się nie działo,czy spada czy rośnie ,to ty ciągle to samo
> Chyba byś chciał kupić za 50gr.
> Prawie jak Mar z MCI ,prawisz sam do siebie
wiele razy wyjasniałem, poszukaj sobie...
nie moja wina, ze nie rozumiesz...
gdybym dał ci ksiązke z analizy matematycznej, fizyki jadrowej, psychologii społecznej, biologii molekularnej - też byś nie rozumiał, ale czy to byłaby wina tych książek?...