no niestety, ja wiedziałem wcześniej że kwartalną świeczkę muszą zamknąć wysoko bo był w kwartale wzrost na dużych obrotach, kupiłem po 1,92zł. i czekałem co sie wydarzy do końca marca, myślałem że podbiją przynajmniej do 2,5zł. no ale niestety tylko do 2zł. także od razu w piątek wyskoczyłem gdy sie zamykał kwartał bo wiedziałem że od nowego kwartału będzie spora korekta z 2zł. na 1zł. dlatego na koniec marca wysiadłem po 2zł. bo wiedziałem że już nie podbiją. i od razu kupiłem za całość Altusa po 2,56zł. bo tam dopiero się zacznie wzrost.
link