fakt plg i kurs wygląda dosyć słabo. Ale to jest nc i taki gniot jak t2p jest aktualnie wyceniany wyżej. porównaj sobie wyniki. PLG za 3 kw 1.2mln zysku a tu? strata a gnv sypie. kosinski dawno wszystkiego sie pozbył i to w bardzo nieładny sposób. na PLG?
prezes kupuje:
28.6.2019 nabycie 472.305szt emisja po 1zł
11.04.2019 z rynku 9.700szt po 46gr
11.10.2019 z rynku 21.976szt po 33gr
18.12.2019 z rynku 8.500szt po 55gr
12.11.2019 z rynku 25.719 po 60gr
łącznie ~540k.
abstrahując od cyferek to jakim frustratem trzeba być by personalnie tak kogoś wyzywać? i za co? za to że ostrzegam tu świeżaków przed takimi jak inwestor czy wer lub gordon? od ponad 2 lat opowiadacie bajki a raporty kwartalne brutalnie weryfikują wasze brednie. Forum jest dla wszystkich a nie dla posiadaczy akcji. Chcesz to są wątki gdzie można polemizować. napisz co sądzisz o SAH TRADING BV.