Mam caly czas ciecha od 31 zl. I czekam. Tam ostatnio caly zarzad kupil akcje, wiec zakladam ze wiedzą co zrobili :). Oddam dopiero po 45.
Co do varsav to widać że wywalają bo slabego raportu sie boją i przelozenia premiery gigantow. Ale jak pojdzie info o dotacji to znów się będą o akcje zabijac. Powodzenia Reznor.