Wybicie w tym tygodniu, gamescon niedługo, więc zapewne trailer się pojawi albo tuż przed albo na gamescon. Co by nie było rozpoczyna się na VAR bardzo ciekawy czas - IPO już za nami, teraz GU, bee na steam, rozliczenie dotacji, rozliczenie Epic ? tym razem, Ciszewski już na pokładzie, nowy projekt w drodze Aria + decyzja o rozpoczęciu prac nad nową gierką z Brazylii jako wydawca i czekam jeszcze na AR kicker. Intensywny okres się rozpoczyna, oby podołali zasięg pod 5,5 jak najbardziej realny, może i nieco wyżej