Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -10,43%

Re: Do raportu

Zgłoś do moderatora
To opasły knur ,leniwy sapiący i kontent że z Karkosika zrobił milijoniera .I milionie zrobił się stary I mu nic się nie chce .Tylko ręce chciwe wyciąga do Boga i posągi buduje .
A na pomysła h skotana chyba rodzina się uwłaszczyła bo tu cisza jak makiem zasiał .
Nawet WTT podtopił --już cztery lata jak chcieli na giełdę wejść .Nie mają z czym --budują tą oczyszczalnię i końca nie widać . Zawiązali z Romanem deal i karta się odwróciła .Dwa opasłe knury w szambie siedzą .A ta oczyszczalnią w Brzegu to pod Świnoujściem chyba się znalazła z powodziową falą spłynęła .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.