artykuł goni artykuł a na gpw spadek goni spadek 10 sesji 8 spadków i leci dalej czemu jak jest tak dobrze to wszyscy uciekaja np na cfi kupiłem w piatek dzisiaj sprzedaz 21 % wy tu na taki wynik bedziecie czekac 3 lata nic tu nigdy nie wygracie to syf i wydmuszka ci ktorzy dali sie nabrac i kupili wiedza o czym mowie pozoztalo wam tylko marzyc NIGDY WIECEJ TAKIEGO SYFA