relista to ty nie jesteś skoro mówisz że do premiery będzie 20 zł....raczej naganiasz na spadki...........ja jako realista i ten co ma akcje powiem ci jedno.......z zyskami to my musimy poczekać jak produkt wejdzie za granice..........urządzenie jest bardzo dobre moim zdaniem...ale niestety drogie....i na polskim rynku kokosów nie widze ze sprzedarzy...