Dnia 2017-01-18 o godz. 12:36 psychiatra_ napisał(a):
> Żałosne. Nie zwykłem polemizować z trollami, ale zrobię niechlubny wyjątek.
> "To jest syf, był i zawsze będzie. Nie ma fundamentów" i tym podobne brednie.
> To jest ta prawda uargumentowana?
> Ogarnij się chłopie.
> Do usunięcia.
Jedyneczka dla ciebie gościu z Choroszczy