Dnia 2017-01-18 o godz. 12:05 ~Paolo napisał(a):
> Moderatorze, widać działasz zgodnie z wytyczną, że trzeba "konstruktywnie chwalić".
>
> Czy nie przeszkadza Ci narracja halskiego, psychiatry ? - Czyżby to była narracja, o której marzy moderator, a właściwie Jego mocodawcy ?
>
> Gratulacje !!!
=========================
Dokładnie. Tu jest jakaś dziwna ekipa moderatorów działająca "na zlecenie". Nie ma mowy o krytyce spółki, baaaaa ... nie ma mowy o napisaniu uargumentowanej prawdy