depend - jeszcze trochę i odbiorą wam wszystkie akcje, a wtedy co nie...
Autor | larry21flynt [79.185.168.*] 2011-01-07 12:35
Zobacz wątki dotyczące Depend
Zobacz profil Depend
...którzy będą ujadać, że sprzedali na dołkach....zresztą jak zwykle
pozdrawiam posiadaczy
01.07. 2011 ćwoku
kurs był po 0.60