Dnia 2013-03-04 o godz. 11:45 ~działka napisał(a):
> widze że ostatnio jak przy 0,60
pisałes o odbieraniu
to
> kurs do tej ppory nie może tam dotrzeć
obyś nie był złym
> omenem
zacytuj mój wpis przy 60 groszach proszę, bo nie pamiętam takiego poziomu leszczu