ci co wzieli po 10gr /sztuka beda na wyscigi z gvn sypac bo gvn zbiera na dzialalnosc poniewaz kasy brak a akcje wlasnie sprzedali tym znajomym po 10gr!!! i chcac nie chcac bedzie sypac a znajomki majac 200% zysku tez podsypuja , tak panie prezez czarna lista bombardowana do 10gr i znowu emisja (ktorej nigdy mialo nie byc) . Tak inwestor placz i plac , ale jakby nie bylo wykres wyglada pod wzrosty?