Tylko mogę się na słowo że tak będzie jak pisze, oto że zniknięcie z forum naganiacze, bo się was czytać nie chce. Rób jak uważasz nudzi mnie już pisanie tu z wami tu chcie to sypcie i nie płaczcie potem ze bez akcji jak 2zeta ujrzycie niedowiarki:) zostało 1,5miesiaca tylko, odezwę się w Nowy rok i przypomnę się piszac kto posłuchał,
przytrzymal to zarobił grubo że mną :)