I dalej liczysz ze kurs wroci na takie poziomy ? Czy sprzedajesz ? No strata kosmiczna. Jak sprzedaż to zawsze będziesz mógł podatek obniżyć także trzeba myśleć pozytywnie. Według mnie kurs przez długi czas nie będzie powyżej 4 gr a jak projekty nie wypala to bankrut. Wyprzedaż akcji przez prezesa na to wskazuje