Dnia 2010-10-16 o godz. 21:20 ~karolex napisał(a):
> Kolastyna to bankrut i dobrze tutaj nie będzie...wspomnicie
> moje słowa.
Oczywiście..............wspomnę jak sprzedam część jeszcze w tym roku za 2zł...................idmsa,nigdy nie traci,a my jak pijawki przylepiamy się do ich gry.................pozdro BOB.................