Jestem na GPW 15 ! lat wszystko już widziałem !!! Kilka razy byłem bogaty, kilka razy zbańczyłem !!!!!!!!
Póki co ,na razie mam rację ! Dwa razy sprzedałem i udało mi się tanio odkupić ! Jak będzie zobaczymy !
Nie jestem Alfą i Omegą !!!
Pozdrawiam ! Obstawiam ok. 10 pln ! Wtedy kapitalizacja ok. 250 mln , czyli podobnie CLOUD !