Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,63%

Re: Dno i wodorosty

Zgłoś do moderatora
Przetestowanie wsparcia to "kara" za nie wybicie 22 zł w ciągu ostatniego tygodnia. Parę prób bez powodzenia. Technicznie to i teraz lepiej to wygląda bo była kara, ale zadziałały dwa wsparcia - pierwsze przy 18 zł to jasne, oraz na 19 zł (historyczne szczyty). To i to w każdym razie obronione na koniec. Zakładam, że kolejna próba wybicia 22 zł będzie już skuteczna i będzie zarazem potwierdzeniem kolejnej fali wzrostowej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KBJ 0,54% 18,50 2021-06-18 16:41:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.